Elektroinstalace

Elektroinstalace

Všechny práce realizované naší firmou mohou vždy probíhat komplexně. Tedy od samotného dodání potřebného materiálu a spotřebičů nebo zařízení, přes montáž až po revize.

Provádíme:

  • Montáže elektrických rozvodů
  • Montáže inteligentních sítí pro rodinné domy
  • Realizace elektronických zabezpečovacích systémů
  • Rozvody datových sítí
  • Rozvody kabelové televize

Montáže elektrických rozvodů

Realizujeme nové rozvody i rekonstrukce elektrických rozvodů v rodinných domech, bytech, veřejných i kancelářských objektech nebo průmyslových stavbách. Montáže probíhají vždy komplexně. Velkou výhodou naší firmy je možnost provedení i samotné revize nových rozvodů.

Elektronické zabezpečovací systémy

Montujeme zabezpečovací systémy od výrobce Jablotron v drátovém i bezdrátovém provedení. Společnost Jablotron představuje jednoho z největších výrobců zabezpečovacích systémů, detektorů kouře, komunikátorů GSM a jiných bezpečnostních prvků pro Vaši domácnost, kancelářské budovy i jiné objekty.

Podle vzniklé situace varuje místně, předává hlasovou poplachovou zprávu na pevný nebo mobilní telefon, komunikuje s pultem centrální ochrany hlídací agentury nebo policie.

Datové rozvody a rozvody televizního signálu.

Datové rozvody i rozvody televizního signálu realizujeme prakticky v jakémkoliv rozsahu. Máme za sebou zkušenosti z montáží těchto rozvodů z bytů, rodinných domů i velkých objektů. V dané oblasti samozřejmě poskytujeme kompletní poradenství a dodáváme veškerý potřebný materiál pro realizaci.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.